Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

BKStep z workiem pucharów

Łomżyńskie Studio Tańca BKStep zdominowało odbywający się w Augustowie Ogólnopolski Turniej Tańca Focus. Puchary zdobywali zdobyli zarówno najmłodsi jak i najstarsi tancerze i to zarówno w drużynach, duetach i solo.

Jak relacjonuje Marek Kisiel udany debiut zaliczyli najmłodsi podopieczni trenera Krystiana Pielocha - Homies Crew (8-11 lat) i Mini Majster (12-13 lat) zdobywając odpowiednio pierwszej i drugie miejsce. Na najwyższym podium stanęła również formacja BK Kids trenująca na co dzień pod czujnym okiem Adrianny Rajkowskiej. 
Mistrzowską formę w Augustowie pokazała także najstarsza grupa tańcząca w BK Step - BK Skansen (30+). 
- Dorośli udowodnili, że nie odbiegają energią oraz finezją od młodszych i wywalczyli pierwsze miejsce wprowadzając w zachwyt jurorów – cieszy się Marek Kisiel. - Focus to dopiero ich drugi turniej i zgodnie z zapowiedzią po pierwszym występie na prestiżowych Rytmach Ulicy w Pile dają z siebie wszystko utrzymując najwyższe standardy BKStep.

Soliści i duety również wielokrotnie stawali na podium zajmując:
- w kategorii hip hop solo do 11-stu lat: I miejsce Ania Chrapowicz, II miejsce ex aequo siostry Kinga i Oliwka Krukowskie, III miejsce Karolina Zabielska
- w kategorii hip hop solo 12-15 : III miejsce Paulina Rola, IV miejsce Jeremiasz Cieniewicz
- w kategorii duety do 11-stu lat: I miejsce Kasia Boguska i Ania Chrapowicz, V miejsce Iza Zaczek i Zuzia Andrychowska, VI miejsce Zuzia Broniek i Kinga Krukowska
- w kategorii duety 12-15 lat II miejsce Jeremiasz Cieniewicz i Paulina Rola

230804070022.gif
Foto:
Foto: BK Kids
Foto: BK Skansen
Foto: duety 12 15
Foto: duety
Foto: Homies Crew
Foto: Mini Majster
Foto: solo 12 15
Foto: solo do 11

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę