Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

„Hearts” zespołu Roki i Edwina Cottona

Główne zdjęcie
Zespół Roki i Edwin Cotton (fot. Marcin Onyfryjuk)

Przeciwko wykluczeniu i dyskryminacji - o tym jest piosenka. Teledysk także oddaje jej przesłanie. Oprócz muzyków pojawili się w nim statyści z Afganistanu, Albanii, Włoch oraz mieszkańcy województwa podlaskiego. - Mimo różnic kulturowych, religijnych wszyscy jesteśmy tacy sami, bo nasze serca biją w tym samym rytmie, niezależnie skąd jesteśmy – podkreśla Piotr Czaban, basista zespołu Roki i współautor słów piosenki „Hearts”.

Wspólnie z zespołem Roki zaśpiewał i wystąpił w teledysku amerykański czarnoskóry wokalista Edwin Cotton. Partneruje mu 12-letni Michał Cywoniuk – wokalista Rokiego.
Autorami teledysku są Natasza Topor – odpowiedzialna za scenariusz i reżyserię. Za kamerą stanął Marek Włodzimirow (także postprodukcja). Zdjęcia do klipu powstały w centrum Białegostoku.
Cały projekt jest niezależnym dziełem zespołu i jego przyjaciół. Idea nagrania piosenki pojawiła się w grudniu ubiegłego roku. W jej tworzeniu wzięli udział: zespół Roki, Karol Kowalski, Toby Lethby z Anglii, Edwin Cotton i Eliza Sacharczuk. Piosenka została zarejestrowana w studiu „tRzAsKi” księdza Wojciecha Trzaski z Białegostoku. Realizacją muzyczną zajął się Paweł Konopko.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę