środa, 13 grudnia 2017 napisz DONOS@

„Hearts” zespołu Roki i Edwina Cottona

Przeciwko wykluczeniu i dyskryminacji - o tym jest piosenka. Teledysk także oddaje jej przesłanie. Oprócz muzyków pojawili się w nim statyści z Afganistanu, Albanii, Włoch oraz mieszkańcy województwa podlaskiego. - Mimo różnic kulturowych, religijnych wszyscy jesteśmy tacy sami, bo nasze serca biją w tym samym rytmie, niezależnie skąd jesteśmy – podkreśla Piotr Czaban, basista zespołu Roki i współautor słów piosenki „Hearts”.

Zespół Roki i Edwin Cotton (fot. Marcin Onyfryjuk)
Zespół Roki i Edwin Cotton (fot. Marcin Onyfryjuk)

Wspólnie z zespołem Roki zaśpiewał i wystąpił w teledysku amerykański czarnoskóry wokalista Edwin Cotton. Partneruje mu 12-letni Michał Cywoniuk – wokalista Rokiego.
Autorami teledysku są Natasza Topor – odpowiedzialna za scenariusz i reżyserię. Za kamerą stanął Marek Włodzimirow (także postprodukcja). Zdjęcia do klipu powstały w centrum Białegostoku.
Cały projekt jest niezależnym dziełem zespołu i jego przyjaciół. Idea nagrania piosenki pojawiła się w grudniu ubiegłego roku. W jej tworzeniu wzięli udział: zespół Roki, Karol Kowalski, Toby Lethby z Anglii, Edwin Cotton i Eliza Sacharczuk. Piosenka została zarejestrowana w studiu „tRzAsKi” księdza Wojciecha Trzaski z Białegostoku. Realizacją muzyczną zajął się Paweł Konopko.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0