Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Turniej Piłki Siatkowej w Białowieży

VII Turniej Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Wojewody Podlaskiego już za nami. Dnia 4 czerwca 2016 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Białowieży pięć drużyn rozegrało zacięte mecze. Grano systemem każdy z każdym. Poziom zawodów był wyrównany, wyniki wielu pojedynków rozstrzygnęły się dopiero w tie-breaku.

Pomimo zaciętej walki wychowankom Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży w tym roku nie udało się stanąć na podium. Mimo to wychowankowie naszej placówki wrócili zadowoleni z możliwości spotkania się z innymi drużynami jak i rozegranych meczów. 
Zwycięzcą Turnieju została drużyna Domu Dziecka w Białowieży, której z całego serca gratulujemy.

 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 

Inga Kolaska
śr, 15 czerwca 2016 11:04
Data ostatniej edycji: śr, 06 lipca 2016 14:25:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę