Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Śpiewające Mikołajki

W ramach oferty “Prąd jak prąd, ale z pomocą fachowców” PGE postanowiła sprawić świąteczny prezent naszym wychowankom. Dnia 6 grudnia 2016r. do naszej placówki zawitała grupa muzyczna Recycling Band, która przywiozła ze sobą piękne drzewko bożonarodzeniowe oraz ozdoby świąteczne.

Recycling Band to grupa pięciu muzyków, którzy grają na specjalnie przygotowanych instrumentach zrobionych z przedmiotów pochodzących z recyklingu, w tym m.in. urządzeń elektrycznych. Dźwięki płyną np. z gitary, której pudło rezonansowe zrobione jest z mikrofali oraz pustego pojemnika na wodę lub bębna pralki, który jest elementem perkusji, blendera czy młynka do kawy. Podczas koncertu w Warszawie, Recycling Band zagra nie tylko swoje własne kompozycje i największe przeboje, ale także kolędy.

Cała akcja cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. Zarówno wychowankowie, jak i opiekunowie z entuzjazmem przyjęli nietypowe koncerty.

 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 

Inga Kolaska
wt, 27 grudnia 2016 10:25
Data ostatniej edycji: śr, 28 grudnia 2016 12:36:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę