Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Spotkanie z czworonożnym przyjacielem

Marcelina Wójcik z Polskiego Centrum Dogoterapii w Czechowicach – Dziedzicach i jej czworonożni podopieczni 2-letni golden retriever Blues odwiedzili wychowanków Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Łomży dnia 30 września 2016r.

Tuż przed obchodzonym 4 października Światowym Dniem Zwierząt Ośrodek Realizacji Inicjatyw zorganizował serię spotkań edukacyjnych. Przyjazd doświadczonych kynoterpaeutów z Polskiego Centrum Dogoterapii był możliwy dzięki wsparciu Galerii Weneda.

Bezpieczny pies – bezpieczne dziecko” to flagowy program Polskiego Centrum Dogoterapii w Czechowicach. Jego celem było uwrażliwienie wychowanków placówki  na potrzeby psów, ich zachowanie i mowę ciała. Nasi podopieczni mogli nauczyć się kiedy można podchodzić do psów, jak je głaskać, karmić i czego potrzebują do szczęścia.


Dowiedzieli się, jak odróżnić po wyglądzie wystraszonego mogącego stanowić niebezpieczeństwo psa oraz jak przyjąć w razie ataku bezpieczną pozycję żółwia, w której najbardziej wrażliwe części ciała: twarz czy uszy są najlepiej chronione. Wychowankowie chętnie wzięli udział w różnych zabawach z Bluesem, a prowadzone w przystępny i w bardzo ciekawy sposób zajęcia umożliwiły wychowankom poznanie specyfiki dogoterapii i pracy                    ze zwierzętami.

 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 

Inga Kolaska
pon, 10 października 2016 10:05
Data ostatniej edycji: pon, 10 października 2016 10:13:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę