Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Spotkanie świąteczne w ExpoXXI

Dnia 13 grudnia 2016 r. wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży za sprawą Fundacji Pożywienie Darem Serca uczestniczyli w spotkaniu świątecznym w ExpoXXI w Warszawie.

Podczas spotkania nasi podopieczni otrzymali wymarzone prezenty od świętego Mikołaja, za które serdecznie dziękują. Całe spotkanie umilił poczęstunek, liczne gry i zabawy. Wychowankowie wrócili bardzo zadowoleni i wdzięczni za okazane im serce.

 

 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 

Inga Kolaska
wt, 27 grudnia 2016 10:26
Data ostatniej edycji: śr, 28 grudnia 2016 14:12:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę