Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Zajęcia z pierwszej pomocy

15 listopada 2016r. Grupa Ratownicza zorganizowała kurs pierwszej pomocy dla wychowanków Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem wzięli udział zarówno w wykładach i zajęciach praktycznych.

Na początku spotkania młodzież uważnie wysłuchała jak istotne są pierwsze chwile w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia oraz jak należy się w takiej sytuacji zachować. Wychowankowie przeszli krótki kurs profesjonalnego wzywania pomocy oraz rzetelnego przekazywania informacji dotyczących nieszczęśliwego zdarzenia. Następnie, pod czujnym okiem specjalistów, każdy z uczestników mógł wykorzystać zdobyte informacje podczas ćwiczeń z użyciem fantomów oraz specjalistycznego sprzętu medycznego.

 

 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 

 

Inga Kolaska
pt, 25 listopada 2016 13:58
Data ostatniej edycji: wt, 27 grudnia 2016 10:28:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę