Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Turniej piłki nożnej w Białowieży

Dnia 24 września 2016r wychowankowie Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży wzięli udział w III Turnieju Placówek Opiekuńczo Wychowawczych Województwa Podlaskiego. Zawodnicy walczyli o Puchar Prezesa Firmy Chep Polska Sp. zo.o. Kingi Di Salvo. Rozgrywki odbywały się pod honorowym patronatem Starosty Hajnowskiego Mirosława Romaniuka.

W sobotnich zmaganiach nasi podopieczni zajęli czwarte miejsce. Naszym chłopcom drogę do zwycięstwa pokrzyżowała pogoda, która tego dnia wyjątkowo nie sprzyjała celnym strzałom do bramki przeciwnika. Pierwsze mecze odbyły się w deszczu jednak stopniowo aura ulegała poprawie i na koniec zaświeciło słońce. Wychowankowie wrócili do placówki zmęczeni ale zadowoleni z rozegranych meczów,  ponieważ dzięki temu uczyli się sportowej rywalizacji i mogli doskonalić swoje umiejętności gry w piłkę nożną. Skorzystali także z  dodatkowych atrakcji turnieju  i uczestniczyli we wspólnej zabawie

 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 

Inga Kolaska
pon, 03 października 2016 15:04
Data ostatniej edycji: pon, 03 października 2016 15:08:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę