Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Impreza charytatywna w Nowogrodzie.

Wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży wraz z wychowawcami dnia 30 kwietnia 2016r. wzięli udział w imprezie charytatywnej zorganizowanej przez p. Huberta Wołowicz i jego przyjaciół.

Młodzież z naszej placówki wraz  z podopiecznymi Ośrodka Wspomagania Rodzin z Warszawy spotkali się w gościnnych progach Restauracji "Wiszące Ogrody nad Narwią". Organizatorzy przygotowali dla nich kilka atrakcji. Impreza rozpoczęła się od wycieczki po Skansenie Kurpiowskim w Nowogrodzie, gdzie przewodnik oprowadził grupę po zgromadzonych zabytkowych budynkach i opowiedział historię każdego z nich. Później przyszedł czas na wspólnego grilla, ognisko i koncert, który dali specjalnie zaproszeni przez organizatora na tę imprezę Paweł Mosiołek i Martyna Patynko.


Składamy serdeczne podziękowania dla p. Huberta Wołowicz i wszystkich zaangażowanych osób w organizację spotkania, za okazane serce i wspólnie spędzony czas.

 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę