Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tancerze z B.K.STEP Mistrzami Świata

Sześć złotych, cztery srebrne i jedne brązowy medal Mistrzostw Świata wywalczyli tancerze z B.K.STEP podczas odbywającego się w Libercu w Czechach World Dance Championship federacji WADF. W tym największym wydarzeniu World Artistic Dance Federation wzięły udział zespoły i tancerze z 16. państw m.in.: Francji, Rosji, Włoch, Szwecji, Belgii i Niemiec. Podczas pięciodniowych mistrzostw tancerze rywalizowali w kategoriach: Urban Street Dance, Jazz, Walc, Disco, Merenge, House Dance, Quickstep, Salsa, Break Dance, Locking, Bachata, Latin, Standard oraz Show case.

World Dance Championship to zwieńczenie całorocznych zmagań tancerzy i eliminacji w poszczególnych krajach – podkreśla Marek Kisiel, twórca łomżyńskiego  B.K.STEP.  - Dzięki zwycięstwu w Mistrzostwach Europy, które odbyły się w czerwcu w Płocku, Polskę reprezentowali m.in. nasi łomżyniacy startując w kategoriach solo, duety, mini formacje i formacje. Zdaniem instruktorów: Krystiana Pielocha, Adrianny Rajkowskiej i Marka Kisiela, tancerze byli bardzo dobrze przygotowani do startu. Od wielu miesięcy ciężko trenowali dopracowując układy taneczne i wyjścia solowe. Wyczerpujące treningi opłaciły się, a łomżanie aż 11 razy stawali na podium zdobywając 6 złotych, 4 srebrne i 1 brązowy medal Mistrzami Świata.

- Rozpiera nas duma, gdyż to był ich pierwszy start w tak prestiżowej imprezie, gdzie zdobyli tak wiele tytułów i cieszymy się, że w Łomży są tak utalentowane i pracowite dzieci, które mamy zaszczyt trenować – mówi Marek Kisiel dziękując także firmom bez wsparcia których, udział łomżan w Mistrzostwach Świata nie doszedłby do skutku. To: IT CARD, OSM Piątnica, PEPEES, Stomatologia Poznalski, Andrzej Bus oraz Danex D.Krajewski i J.Siwik.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę