Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Doceniona przez marszałka

Główne zdjęcie
Karolina Skłodowska odbiera statuetkę od wicemarszałka Macieja Żywno (fot. wrotapodlasia.pl)

Karolina Skłodowska, kierownik Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży, znalazła się wśród tegorocznych laureatów nagrody marszałka Województwa Podlaskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury zostały rozdane. Zorganizowana po raz 14. uroczystość ich wręczenia odbyła się w Auli Magna Pałacu Branickich

Laureaci nagrody (fot. wrotapodlasia.pl)
Laureaci nagrody (fot. wrotapodlasia.pl)

Nagrody marszałka otrzymało 6 osób. To Karolina Skłodowska z Łomży „za zasługi i promowanie sztuki współczesnej, a nade wszystko za 35 lat pracy w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży”, oraz Wojciech Kowalczuk, Edward Kulikowski, Antonina Sokołowska, Jadwiga Solińska i Jerzy Tomzik.
Nagroda marszałka, poza prestiżem ma także wymiar materialny - 6 tys zł.

Laureatów nagrody, z 50 wniosków, wybrała kilkuosobowa kapituła w skład której wchodził m.in. Zgrzywa Sławomir, były ostatni Wojewoda Łomżyński i pierwszy marszałek Województwa Podlaskiego.

cz
wt, 13 października 2015 08:30
Data ostatniej edycji: wt, 13 października 2015 08:36:07

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę