Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Tak się gra „Pozory”

Dwa miesiące temu zajęli drugie miejsce konkursie młodych zespołów tegorocznego Łomża Blues- Rock Festiwal, a teraz wypuścili swój pierwszy teledysk do piosenki Pozory. Zespół Roki tworzą muzycy w wieku od 9 do 38 lat. Najstarszym jest gitarzysta Piotr Czaban - dziennikarz, który mieszkańcom Łomży i okolic zanany jest przede wszystkim z reportaży telewizyjnych ujawniających wypaczenia władzy.


Zespół Roki tworzą 9-letni Paweł Czaban – perkusja, 10-letni Michał Cywoniuk – śpiew, 17-letni gitarzysta Bartosz Snarski i 38-letni Piotr Czaban. 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę