Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Nieletni gangster ze szkoły

Policjanci zatrzymali 16-latka podejrzanego o wymuszenia rozbójnicze na swoim o dwa lata młodszym koledze. Młody gangster w przeciągu pół roku zabrał mu dwa telefony komórkowej i tablet. Policjanci ujęli także 36-latka, który miał upłynnić skradzione przedmioty.

Jak przekazuje policja jesienią ubiegłego roku, 16-latek grożąc pobiciem 14-letniemu koledze najpierw zażądał od niego wydania pieniędzy, a gdy ich nie otrzymał, oddania telefonu komórkowego. W podobny sposób, w połowie grudnia przy użyciu gróźb, w ręce agresora trafił kolejny telefon, a w kwietniu tego roku również tablet. Do zdarzeń dochodziło między innymi na terenie jednej z łomżyńskich szkół. Dziś rano nieletni gangster został zatrzymany. Nastolatek za swoje postępowanie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich. 
Ustalenia łomżyńskich policjantów prowadzących tę sprawę, doprowadziły również do zatrzymania 36-letniego mężczyzny podejrzanego o paserstwo. Policjanci odzyskali skradziony tablet i telefon. Dzisiaj 36-latek usłyszał zarzuty, a za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę