Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

W „dziewiątce” nie zabraknie miejsc w „zerówkach”

Nie 12, a 50 wolnych miejsc jest w zerówkach w Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży – zapewnia Bożena Dziekońska, dyrektor szkoły. - Informacja w systemie naboru o liczbie 12. wolnych miejsc dotyczy trwającego roku szkolnego 2013/2014, i ona faktycznie może wprowadzać rodziców w błąd, bo nie dotyczy naboru który teraz trwa. To jest wada tego systemu, ale my nie możemy tego zmienić – podkreśla dyrektor Dziekońska.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży zapewnia, że jeśli będzie taka potrzeba – odpowiednia liczba zgłoszeń dzieci w szkole będzie uruchomiona także trzecia klasa 0, co oznacza, że liczba 5-cio i 6-latków, które będą mogły zacząć w nich naukę zwiększy się do 75.

zobacz: Bunt rodzica przedszkolaka


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę