Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

TRAFIONY PREZENT

Zabawy oraz gry ruchowe na „Orliku” cieszyły się jak do tej pory największym powodzeniem wśród wychowanków, jednak tylko latem jest możliwość korzystania z takich obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Kiedy jednak oczom podopiecznych ukazało się duże zapakowane szczelnie pudło przywiezione na paletach przez kuriera, zauważyłem delikatny uśmieszek na ich twarzach. A gdy już na własne oczy zobaczyli wszyscy, że to stół do hokeja, radości tej nie dało się uwiecznić żadnym aparatem. Dziękujemy za tak cenny i trafiony prezent dla pani Joanny i Paula z Białegostoku.

Inga Kolaska
pt, 24 stycznia 2014 15:10
Data ostatniej edycji: pt, 24 stycznia 2014 15:17:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę