Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

30 LAT....

Wydawnictwo “Galeria Sztuki Współczesnej - 30 lat działalności” poświęcone jest historii Biura Wystaw Artystycznych w Łomży oraz Galerii, która od 1992 roku kontynuuje jego działalność. Publikacja zawiera rys historyczny autorstwa Karoliny Skłodowskiej z informacjami na temat powstania instytucji, a także o najważniejszych wystawach, działalności oświatowej i wydawniczej oraz zbiorze muzealiów. Z kolei Henryk Gała wspomina początki działalności BWA. Na końcowych stronach znalazły się, natomiast, wpisy widzów wybrane z księgi pamiątkowej Galerii. Teksty uzupełnia bogaty materiał fotograficzny w postaci 64 zdjęć ułożonych chronologicznie.


 


 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę