Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Jerzy Jastrzębski - " Był taki dzień"

“Był taki dzień... Kalendarium z życia miasta” autorstwa Jerzego Jastrzębskiego z ilustracjami Teresy Adamowskiej. Książka opracowana jest w postaci dziennego kalendarium pokazującego życie w mieście poprzez zdarzenia, które miały tu miejsce na przestrzeni wieków. Z natury rzeczy mają one różną wagę i rangę, związaną ze znaczeniem Łomży - miasta przecież jednak prowincjonalnego. Rzadko są to wydarzenia na skalę kraju, częściej regionu. Czytelnik znajdzie tu głównie fakty związane z codziennym życiem miasta - informacje, ciekawostki, zdarzenia anegdotyczne, które nie zawsze znajdują miejsce w opracowaniach naukowych. Publikacja ta jest zatem uzupełnieniem dotychczasowych opracowań prezentujących dzieje tysiącletniej Łomży.

Grzegorz Gwizdon
so, 21 czerwca 2008 10:25
Data ostatniej edycji: so, 21 czerwca 2008 11:06:23

 


 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę