Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Jerzy Jastrzębski - “ Skansen Kurpiowski im. Adama Chętnika w Nowogrodzie”

- to najnowsza publikacja Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży wydana z okazji jubileuszu 80. lecia nowogrodzkiej placówki. Książka zawiera bogaty materiał dokumentujący dzieje Skansenu. Zebrane w niej wydarzenia zostały ujęte w formie kalendarium, które rozpoczyna rok urodzin założyciela Skansenu (1885), a zamyka rok 2007. Opisy - okraszone osobistymi zapiskami Adama Chętnika i licznymi ciekawostkami - w oryginalny sposób obrazują narodziny i rozwój tego jednego z najstarszych w Polsce muzeów na wolnym powietrzu. Wydawnictwo zilustrowane ponad 50 fotografiami skansenowskich obiektów jest wartościowym uzupełnieniem przewodników po Skansenie.

Grzegorz Gwizdon
pon, 02 lipca 2007 10:39
Data ostatniej edycji: pon, 02 lipca 2007 10:41:55

 


 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę