Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Uroczysta Wigilia 2012

Uroczysta Wigilia 2012

W dniu 18.12.2012 r. w Palcówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży odbyła się uroczysta wigilia.

Swoja obecnością zaszczycili nas Ekscelencja Ksiądz Biskup Tadeusz Bronakowski, Zastępca Prezydenta Miasta Łomża Pani Mirosława Kluczek, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Domu Dziecka Pani Ewa Karwowska, Ksiądz dr Robert Bączek ojciec duchowny seminarium wraz z klerykami , proboszcz Ojciec Mirosław Ferenc oraz dyrektorzy instytucji współpracujących z naszą placówką Pani Bożena Jabłońska, Pan Franciszek Chrzanowski, Pan Wiesław Jagielak, Pan Edward Jarota.

            Przed rozpoczęciem kolacji wigilijnej, wychowankowie placówki przedstawili część artystyczną „Moje Boże Narodzenie” dzieci  przygotowywała  Pani Marzanna Gawrych z Teatru Lalki i Aktora w Łomży . Inscenizacją dzieci wprowadziły radosny nastrój wśród gości. Ciepłą atmosferę dodatkowo „podgrzały” paczki, które dzieciaki otrzymały (pisały listy do Św. Mikołaja) dziękujemy Pani Annie Pietruszyńskiej z Fundacji „Na ratunek”.

             Tegoroczna wigilia w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej zostawi po sobie moc pięknych wspomnień i nadziei na lepsze jutro. Cieszymy się, że ten wyjątkowy dzień mogliśmy gościć tak wiele ważnych osobistości, które na co dzień są tak dużym wsparciem dla naszej placówki. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, wierzymy, że za rok również się spotkamy.

Inga Kolaska
śr, 19 grudnia 2012 17:47
Data ostatniej edycji: cz, 14 marca 2013 16:55:14

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę