Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Akcja smyki cmyki

Nasi wychowankowie wzięli udział w konkursie Smyki Cmyki

Wychowankowie naszej placówki wzieli udział w konkursie "smykiCMYKI" zorganizowanym przez firmę PIXERS przy współpracy z portalem DOMYDZIECKA.org. Akcja  rozpoczęła się  w miesiącu listopadzie 2012  a zakończyła się ogłoszeniem wyników 6 grudnia w Mikołajki. 10 domów dziecka z całej Polski otrzymało zestawy 10 arkuszy naklejek ściennych, którymi  należało kreatywnie   przyozdobić ściany placówki.

Udział w  akcji dostarczył  wielu niezapomnianych wrażeń oraz świetnej zabawy. Przy tworzeniu projektu wychowankowie mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności artystycznych, poprzez stworzenie zupełnie nowych aranżacji w pomieszczeniach placówki. Uczestnictwo w tej akcji wniosło wiele radości, kolorów i ciepła w życie naszych dzieci.

 

Wychowankowie placówki zajęli II miejsce w konkursie -nagroda bon 1000 zł na zakupy w PIXERS.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę