Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wiki i Naćka po raz kolejny na podium

Po sukcesach zdobytych na turniejach w Lidzbarku Warmińskim, Ostrołęce i Warszawie Wiktoria Kosmowska i Natalia Kisiel napędzone taneczną energią ponownie stają na podium zdobywając pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Step To The Beat”.

Turniej odbył się 25 stycznia i po raz drugi w Giżyckim Centrum Kultury, gdzie do walki o tytuł stanęli tancerze z miast: Białegostoku, Kętrzyna, Olsztyna, Moniek, Rynu, Warszawy oraz  Rygi. Zawody polegały na bitwach hip hop pomiędzy duetami, podczas których trzeba było wykazać się muzykalnością i dużymi umiejętności tanecznymi.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę