Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Czarnoskóry pomocnik w ŁKS-ie

Główne zdjęcie
Chiemeze Chioma

Kolejne wzmocnienie w Łomżyńskim Klubie Sportowym przed wiosenną rundą rozgrywek. Zarząd ŁKS -u doszedł do porozumienia z czarnoskórym Nigeryjczykiem Chioma Chiemeze. 25 letni pomocnik, który grał m.in. w pierwszoligowym Widzewie Łódź, wiosną wybiegnie na boiska III ligi w barwach ŁKS-u. To kolejny zawodnik, po Robercie Stachurze i Tomaszu Wołczyku, którym trener Tadeusz Gaszyński wzmacnia ŁKS przed wiosennymi meczami.

Chiemeze Chioma podczas meczu z ŁKS-em w sierpniu 2004 roku w Łomży
Chiemeze Chioma podczas meczu z ŁKS-em w sierpniu 2004 roku w Łomży
Nigeryjczyk Chiemeze Chioma urodził się 5 sierpnia 1979 roku, grał w nigeryjskich Julius Berger FC i Bendel Insurance, w greckiej Kavali oraz w warszawskim Hutniku, Widzewie Łódź, Kotwicy Kołobrzeg i Unii Skierniewice.

Zawodnik zaprezentował się łomżyńskiej publiczności podczas inauguracji trzecioligowych rozgrywek. Jesienią Chioma Chiemeze grał w zespole Unii Skierniewice, a w połowie sierpnia ŁKS podejmował Unię. Wówczas to po ciężkim meczu łomżanie pokonali gości 1 : 0 (zobacz relację z tego meczu), ale czarnoskóry Nigeryjczyk mocno dawał się we znaki naszym piłkarzom.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę