Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zwolnienia w kolneńskim PKS

Główne zdjęcie
kadr z nagrania ujawniającego kradzieże paliw w kolneńskiej placłówce PKS Łomża

Zmiany w kolneńskim oddziale PKS Łomża. Z firmą pożegna się kilku pracowników, część dostała propozycję pracy w Łomży. Jak zapewnia prezes firmy Adam Wykowski zmiany nie są efektem sprawy rzekomej - jak mówi - kradzieży paliwa. Bo według niego mimo nagrań z monitoringu nie ma dowodów na to, że do niej doszło.

Placówka terenowa PKS w Kolnie zmieni się w bazę noclegową. To tylko zmiana nazwy i likwidacja stanowiska kierownika - wyjaśnia prezes.
 
Bazą będzie zarządzał prezes Adam Wykowski. Jak mówi reorganizacja nie oznacza zmian w funkcjonowaniu dworca w Kolnie, na razie utrzymane będą także dotychczasowe połączenia.

Ale z firmą będzie musiało się rozstać kilka osób: kierownik, niektórzy dozorcy i kierowcy. Pięciu mechaników skorzystało z propozycji przeniesienia do pracy w łomżyńskim oddziale firmy. Zmian w funkcjonowaniu PKS w Kolnie możemy spodziewać się po wakacjach.

zobacz:
 Nie kradli? - bo nie widać jak wynoszą...
 Monitoring nagrał kradzieże paliwa... których nie było?
 Kradzieże paliwa w PKS...

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę