Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Singiel z Łomży...

Główne zdjęcie
DJ Martin

Dj Martin czyli Marcin Rubiński jest młodym dj-em i prezenterem radiowym pochodzącym z Łomży. Wspólnie z Krash - młodym i ambitnym producentem muzyczny mieszkający w Gevelsberg w Niemczech postanowili zrealizować swoje muzyczne marzenia. Nazwa formacji którą stworzyli M&K wzięła nazwę się od pierwszych liter pseudonimów artystów i właśnie, we współpracy z Jennifer Karr, wypuścili debiutancki singiel „How does feel”.

To  - jak opisują - rewelacyjne połączenie energetycznego bitu, rytmicznej linii melodycznej z wokalem Jennifer Karr. Artystka ta współpracował już m.in. z ATB, Paul van Dyk, Jennifer Lopez, Torsten Stenzel.

Singiel „How does feel” wydany został przez wytwórnię: My Music.
Martin zapowiada, że pomimo, iż to debiut z pewnością możemy się spodziewać kolejnych, równie udanych produkcji.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę