wtorek, 31 marca 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Gwiazdka z Nieba z Krystyną Prońko

Znana polska wokalistka Krystyna Prońko w najbliższy czwartek wystąpi w kościele oo. Kapucynów w Łomży. Gwiazda będzie gościem specjalnym tegorocznego koncertu pt. “Gwiazdka z nieba”. Od pięciu lat Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych u Kapucynów organizuje koncerty najpiękniejszych kolęd oraz utworów tematycznie związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia. Tradycją tych koncertów jest zbieranie pieniędzy na rzecz działającej przy parafii oo. Kapucynów świetlicy „Promyczek”.

fot.: www.krystynapronko.pl
fot.: www.krystynapronko.pl
Krystynie Prońko podczas koncertu towarzyszyć będzie na instrumentach klawiszowych pianista Paweł Serafiński. Ponadto wystąpią w nim także łomżanie. Kolędy z gwiazdą pwykonają grupy wokalne MDK-DŚT prowadzone przez Magdę Synow i chór szkół Katolickich im. Kard. S. Wyszyńskiego w Łomży.

Początek koncertu w czwartek 13 stycznia 2005r. o godz. 19.30 w kościół oo. Kapucynów. Wstęp na “Gwiazdkę z nieba” jest bezpłatny.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę