Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Gwiazdka z Nieba z Krystyną Prońko

Główne zdjęcie
fot.: www.krystynapronko.pl

Znana polska wokalistka Krystyna Prońko w najbliższy czwartek wystąpi w kościele oo. Kapucynów w Łomży. Gwiazda będzie gościem specjalnym tegorocznego koncertu pt. “Gwiazdka z nieba”. Od pięciu lat Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych u Kapucynów organizuje koncerty najpiękniejszych kolęd oraz utworów tematycznie związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia. Tradycją tych koncertów jest zbieranie pieniędzy na rzecz działającej przy parafii oo. Kapucynów świetlicy „Promyczek”.

Krystynie Prońko podczas koncertu towarzyszyć będzie na instrumentach klawiszowych pianista Paweł Serafiński. Ponadto wystąpią w nim także łomżanie. Kolędy z gwiazdą pwykonają grupy wokalne MDK-DŚT prowadzone przez Magdę Synow i chór szkół Katolickich im. Kard. S. Wyszyńskiego w Łomży.

Początek koncertu w czwartek 13 stycznia 2005r. o godz. 19.30 w kościół oo. Kapucynów. Wstęp na “Gwiazdkę z nieba” jest bezpłatny.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę