Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomżyńska Jesień Kulturalna finiszuje Soyką

Niedzielnym koncertem Stanisława Soyki z zespołem finisz rozpoczęła tegoroczna edycja Łomżyńskiej Jesieni Kulturalnej. Organizatorem odbywających się w październiku i listopadzie kilkudziesięciu wystaw, koncertów, spotkań, pod tym właśnie tytułem, jest Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych. Stanisław Soyka to najwybitniejsza postać, która w ramach tegorocznej ŁJK w Łomży wystąpiła.

Wokalista, pianista kompozytor, Stanisław Soyka na polskiej estradzie jest już od ponad ćwierć wieku. Koncert w Łomży pokazał, że muzyk nie da się ze sceny zepchnąć także przez najbliższe lata. W sali widowiskowej urzędu wojewódzkiego Soyka zagrał i zaśpiewał swoje największe przeboje takie jak: Cud niepamięci, Tolerancja (Na miły Bóg), Czas nas uczy pogody, a także najnowsze kompozycje min.: do wierszy Wisławy Szymborskiej, Williama Shakespeare, a także fragmentów „Tryptyku Rzymskiego” Jana Pawła II.

Półtora godzinny koncert był bardzo dobry. Utwory wykonywane przez Soykę żywo odbierane były przez publiczność, aczkolwiek w sali wiele miejsc było pustych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę