Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Formacja Beaty Kisiel wygrała Karnawał 2010

Główną nagrodę Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Karnawał 2010 w Białymstoku zdobyła łomżyńska formacja taneczna Cut Faces ze Studia Tańca B.K.Step, działającego przy Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Beata Kisiel, założycielka i instruktorka zwycięskiej grupy hiphopowej, została wyróżniona nagrodą specjalną za najlepszą choreografię Karnawału 2010.

Eliminacje do znanego w kraju już od kilku lat turnieju tańca rozpoczęły się w sobotę, zaś w niedzielę w białostockim kinie Forum odbył się pokaz mistrzów. Występujące zespoły oceniała komisja sędziowska w składzie: Elżbieta Szlufik – Pańtak (współzałożycielka i dyrektor Kieleckiego Teatru Tańca.), Michał Piróg (juror programu telewizyjnego „You Can Dance”) i Justyna Lichacy (choreograf w programie „You Can Dance”).
Formacja Beaty Kisiel od chwili powstania znana jest pod nazwą Cute Faces – Urocze Twarze, jednak ze względu na turniejowe wzmocnienie dziewczęcego składu o dwóch tancerzy nazwę angielską skrócono o „e” i wystąpiły Cut Faces. 
- Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten nowy, przygotowany specjalnie na konkurs pokaz Cut Faces – powiedziała po turnieju Justyna Lichacy. - Widziałam łomżyńską formację już kilka razy i wcześniej widać było, że w grupie są bardzo silne osobowości i takie, które odstają poziomem. Widoczne są efekty pracy na treningach, gdyż teraz grupa z Łomży wyrównała się zarówno pod względem umiejętności, jak i spójności występu.
Cut Faces przygotowały czterominutowy pokaz, którego oś muzyczną stanowiły zmontowane z pięciu piosenek niewytłumaczalne zdarzenia z życia nieziemskich, trochę odrażających, a przez to intrygujących istot. Tajemnicza, niekomercyjna muzyka i perfekcja taneczna formacji sprawiły, że Michał Piróg od początku stawiał na Cute Faces. Zwycięska formacja wystąpiła w składzie: Igor Dmochowski, Krystian Pieloch, Ada Rajkowska, Magda Drożyner, Marta Lipińska, Ilona Harmułowicz, Patrycja Strzeszewska, Magda Olszyńska, Ada Marek, Aleksandra Grabowska, Samanta Santocka, Aleksandra Kopeć, Diana Iwanowicz, Lena Zawalich, Justyna Szymajda i Ewa Baranowska.

210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę