Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Prawdziwa sztuka zawsze kieruje myśl człowieka ku Bogu

Tymi słowami ks. kan. Andrzej Godlewski, proboszcz parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży, rozpoczął koncert kolędowy jednego z najbardziej znanych polskich zespołów wojskowych. Po wieczornej Mszy Świętej w obchodzone wczoraj Święto Trzech Króli w kościele parafialnym przy ul. Zawadzkiej z kolędami wystąpili soliści, Chór i Orkiestra Koncertowa Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Łącznie w kościele wystąpiło ponad sto osób. W świątyni zebrały się też rzesze wiernych nie tylko z tej parafii, ale z całej Łomży, a nawet okolicznych miejscowości, którzy najpierw uczestniczyli we Mszy Świętej, a później gromko oklaskiwali wojskowych artystów.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę