Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

300 tysięcy złotych w dwie minuty!

Główne zdjęcie
CTGroup w studiu TVN (Fot. archiwum CTGroup)

- Atmosfera w grupie jest rewelacyjna, pracujemy naprawdę ciężko, ale bez stresu, z uśmiechem i na luzie – mówi Marek Kisiel, który z założoną przez siebie Crazy Twisting Group z Łomży szczęśliwie dotarł już do półfinału „Mam talent” w Warszawie. - Mamy nie tylko talent, ale i nadzieję, że łomżyniacy zobaczą występ „Krejzujących” na żywo w TVN o godz. 20 w sobotę, 28 listopada. Wystąpimy jako pierwsi i damy z siebie wszystko!

Przygotowania do sobotniego występu o godz. 20 łomżyńska CTGroup rozpoczęła już w czwartek. Miała spotkanie z reżyserem, realizatorami wizji i operatorami kamer w studiu producenckim Farat Film. Podczas półtoragodzinnej próby dwuminutowy show CTGroup odbywał się bez publiczności i jurorów, tylko dla kamer, aby w sobotę etiuda naszych tancerzy breakdance wyglądała wystrzałowo. Na tym się nie skończyło, bo w jednej ze stołecznych szkół tańca tego samego dnia zrobili sobie dodatkowy trening. I dopiero potem mogli pójść do kina...
W piątek ponownie ponad cztery godziny pracowali w studiu telewizyjnym, aby m.in. realizatorzy i technicy oświetlenia mogli ustawić odpowiednio lasery i reflektory. W sobotę od rana „Krejzujących” czeka kolejna kilkugodzinna próba, tym razem z pozostałymi siedmioma uczestnikami półfinału. Po obiedzie próba generalna całości i... wybije godz. 20.
Wówczas w studio TVN zasiądą jurorzy: piosenkarka Agnieszka Chylińska, aktorka Małgorzata Foremniak i kontrowersyjny dziennikarz Kuba Wojewódzki. Ta trójka pół roku temu w eliminacjach jednogłośnie zakwalifikowała CTGroup do „Mam talent”. Ciekawe, jak ocenią łomżyniaków w sobotnim półfinale...?
- Poradzimy sobie, bo w grupie jest pełna mobilizacja, ominęły nas grypy i kontuzje – zapewnia Marek Kisiel, który z CTG wytańczył mistrzostwo świata w breakdance (Brema, 2005). - Ważnym elementem scenografii będzie gramofon didżejski, tylko że taki „trochę” większy i też takie „trochę” większe płyty winylowe.  
Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że Markowi Kisielowi przyśnił się pomysł na taneczne show w (wówczas ewentualnym) półfinale „Mam talent”.
- Nie otwierałem oczu i nie spojrzałem w okno, żeby nie zapomnieć wspaniałego snu – uchylał nam rąbka tajemnicy. - Kiedy opowiedziałem go chłopakom, wszyscy wrzasnęli i podskoczyli z radości.
Czy w sobotę po werdykcie jury i widzów, którzy zagłosują smsowo, „Krejzujący” podskoczą z radości?
Czyobaczymy, jak skaczą: Marek Kisiel (lat 29),  Maciej Dąbrowski (19, absolwent I LO), Artur Listowski (21, asystent Marka Kisiela), Arkadiusz Statkiewicz (23, student Wychowania Fizycznego w PWSIiP), Kacper Zientalski (12, PG nr 8), Kamil Kowalewski (lat 20, stażysta MDK-DŚT), Adam Ząbek (lat 17, I LO) i Adrian Parzych (lat 15, PG nr 1)? Przekonamy się w sobotę o godz. 20 w TVN.

Mirosław R. Derewońko


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę