Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Baranowski” w ogniu. Właściciel budynku oszacował straty na 3 mln zł

Duży pożar strawił nocą dach Kompleksu Gastronomiczno-Hotelowego „Baranowski” w Piątnicy. Od godziny 3.40 w nocy z pożarem walczyło 25 jednostek straży pożarnej z Łomży, całego powiatu łomżyńskiego, a także Zambrowa i specjalna Grupa Operacyjna z Białegostoku. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Jeszcze przed przyjazdem strażaków ewakuowano 11 gości z zagrożonych pokoi hotelowych.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru. Dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży informuje, że straż pożarną wezwał na miejsce kierowca jednego z samochodów przejeżdżających drogą przy „Baranowskim”. Zauważył on płomienie ognia, które już wydostawały się na zewnątrz. Gdy po kilku minutach na miejsce dotarły pierwsze jednostki ratowników ogniem objety był już dach budynku.
Straty spowodowane pożarem są ogromne. Przybyły na miejsce właściciel budynku oszacował straty na 3 mln. zł. Płomienie praktycznie doszczętnie zniszczyły dach budynku i pomieszczenia na poddaszu, ale częściowo także na niższych kondygnacjach. Według strażaków ogień zniszczył 28 hotelowych pokoi. Zniszczone wskutek działań gaśniczych po użyciu wody są także recepcja, holl i restauracja.
Dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyn i okoliczności pożaru prowadzi łomżyńska policja.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę