Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

...a w niedzielę zajedź do Turośli

Wójt Gminy Turośl i Gminny Ośrodek Kultury w Turośli zapraszają w niedzielę na XVIII Turoślańskie Prezentacje Kulturalne. W programie między innymi występy artystyczne: gawędziarzy, zespołów, solistów i kapeli kurpiowskich ze Zbójnej, Nowej Rudy, Turośli i Lemana. Kolorytu imprezie doda zespół grający muzykę irlandzką SHAMROCK.

Zespół SHAMROCK działa od 10 lat na polskiej scenie folkowej, był gościem największych festiwali folkowych w Polsce; uczestnik warsztatów oraz sesji muzycznych w Irlandii i Szkocji. Na turoślańskiej imprezie nie zabraknie również kabaretu. W tym roku publiczność rozweseli znany i lubiany kabaret „AFERA” z Poznania. Wystąpią również zespoły dziecięce i młodzieżowe z Gminnego Ośrodka Kultury w Turośli „Kantylena” i „Tęcza”. Atrakcją wieczoru będzie formacja „EAST CLUBBERS” z Warszawy. znana z teledysków MTV grupa DJ'ska grająca od 2002 roku. Najbardziej rozpoznawalnymi utworami  są: „Walk Alone”, „Beat is Coming”, „Crazy Right Now”, „It's a dream”, „My Love”, „Make Me Live”, i „Where are you”. Na imprezie  zagra również zespół BRAWO z Grajewa i POWER DANCE z Kolna. Odbędzie się zabawa ludowa „pod gwiazdami”. Ponadto przeprowadzone będą konkursy z udziałem publiczności, body painting – malowanie twarzy, nie zabraknie również wesołego miasteczka dla najmłodszych uczestników imprezy. W trakcie festynu towarzyszyć będzie wystawa i kiermasz stuki ludowej.

XVIII Turoślańskie Prezentacje Kulturalne (w Turośli k. Kolna) odbędą się w niedzielę 12 lipca 2009 roku w godz. 14.00 – 24.00.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę