Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Majewska show...

Główne zdjęcie
Alicja Majewska

Alicja Majewska, przy asyście Włodzimierza Korcza występującego w roli pianisty, zaprezentowała w Łomży swoje najsłynniejsze utwory. Zgodnie z tytułem koncertu „Przyjaciele Pani Hani”, przebojom z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych towarzyszyły wspomnienia Janiny Jaroszyńskiej, w których aktorka przywoływała postać charyzmatycznej Hanki Bielickiej.

Czwartkowy koncert rozpoczął występ dziewcząt z zespołu wokalnego „Emdek”, m.in. wykonujących piosenki „Tych lat nie odda nikt” Ireny Santor oraz „Kwiat jednej nocy” Alibabek. W blasku reflektora stanęła także Janina Jaroszyńska, przyjaciółka Hanki Bielickiej. Naśladując jej oryginalny styl, z wysublimowanym dowcipem wykonała serię monologów. Aktorski występ uświetnił wokal Alicji Majewskiej i wirtuozowska gra Włodzimierza Korcza przy fortepianie. Wśród wielu piosenek z ich repertuaru, publiczność miała okazję usłyszeć takie przeboje jak „Być kobietą”, „To nie sztuka wybudować nowy dom”, czy „Jeszcze się tam żagiel bieli”.
W pamięci widzów szczególnie utkwił solowy występ Włodzimierza Korcza. Zagrał „Jaka róża taki cierń” - swoją piosenkę, za którą – jak podkreślał – wysokie nagrody dostały dwie wokalistki (Edyta Geppert i Alicja Majewska), a jemu pozostała satysfakcja. Korcz pochwalił się nieprzeciętnym głosem, śpiewając w duecie z Majewską  „Miłość jest jak cień człowieka”.

SA
Foto: Alicja Majewska
Foto: Janina Jaroszyńska
Foto: Janina Jaroszyńska
Foto: Janina Jaroszyńska
Foto: Janina Jaroszyńska
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Włodzimierz Korcz i Alicja Majewska
Foto: Alicja Majewska
Foto: Alicja Majewska
Foto: Alicja Majewska
Foto: Włodzimierz Korcz
Foto: Alicja Majewska

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę