Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Walizka ponownie otwarta

Spektakle przygotowane przez teatry z Polski, ale także z Czech, Holandii, Hiszpanii, Iranu, Rosji, Serbii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch będzie można zobaczyć podczas rozpoczynającego się dziś w Łomży Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka. To już 21 edycja festiwalu organizowanego przez tutejszy Teatr Lalki i Aktora. Uroczystego otwarcia Festiwalu dokonał prezydent Łomży Jerzy Brzeziński.

publiczność czeka na pierwszy spektakl
publiczność czeka na pierwszy spektakl
Jako pierwsze jury i festiwalowa publiczność zobaczyli przedstawienie pt. „Bajka dla bardzo niegrzecznych dzieci” w wykonaniu teatru „Maska” z Rzeszowa.
Do konkursu zakwalifikowano 13 z ponad 60 zgłoszonych spektakli, ale do tego trzeba doliczyć jeszcze kilka przedstawień towarzyszących. Przez cztery dni – od wtorku do piątku - będzie można łącznie zobaczyć aż dwadzieścia różnych spektakli. Tradycyjnie organizowane będą prezentacje na Starym Rynku.
200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę