Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Crazy Twisting Group na Battle of the Year South East Europe

Główne zdjęcie
Crazy Twisting Group

W piątek ekipa Crazy Twisting Group wyruszyła na BOTY SEE do Austrii. - To największa hiphopowa impreza w tej części Europy i nasi Bboy's tam będą. – podkreśla Marek Kisiel założyciel i opiekun Crazy Twisting Group. BOTY SEE odbędzie się w sobotę 10 maja w centrum Wiednia – w miejscu zwanym Areną.

Na Battle of the Year South East Europe można będzie zobaczyć pięć elementów kultury hip hop:
Graffiti - największa międzynarodowa impreza Write4Gold.
Break dance BOTY SEE - najlepsze grupy z Austrii, Węgier, Chorwacji, Czech, Słowacji, Słowenii i Polski spotkają się by rywalizować o miano najlepszej ekipy południowo-wschodniej Europy i spotkać się na BOTY International w Niemczech.
Beatbox - sztuka rytmicznego tworzenia dźwięków - np. perkusji, linii basowej, skreczy - za pomocą narządów mowy (ust, języka, gardła czy przepony). Technika, przez niektórych określana jest jako hiphopowy odwrót od maszyn poprzez naśladowanie głosem rytmów i dźwięków.
Dj championships - prezentują się najlepsi DJ-e.
Występy Mc -  m.in.: takich gwiazd jak DJ PRemier (gangstarr).
200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę