Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Warsztaty taneczne HIP HOP/NEW STYLE & HOUSE

Główne zdjęcie
Juska - Justyna Lichacy

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na warsztaty taneczne HIP HOP/NEW STYLE & HOUSE. Zajęcia prowadzić będzie choreograf programu "You can dance" Justyna Lichacy 21-23 stycznia br. w MDK-DŚT.

Poniedziałek
gr. I 17.00 - 18.30
gr. II 18.30 - 20.00

Wtorek
gr. I 17.00 - 18.30
gr. II 18.30 - 20.00

Środa

gr. I 16.00 - 17.30
gr. II 17.30 - 19.00

"Juska" przygodę z tańcem zaczęła się, gdy miała 9 lat. Taniec od początku był jej wielkim zamiłowaniem, ale do 18 roku życia traktowała to jedynie jako hobby.  W 2001 roku przeprowadza się do Wielkiej Brytanii, by od września zacząć studia w The Midlands Academy of Dance and Drama w Nottingham.  Tam dokształca się w wielu rodzajach tańca, począwszy od baletu, poprzez jazz, funky, stepowanie, tance latynowskie i hip-hop. Studia kończy  z najwyższym wyróżnieniem, z Międzynarodowym Dyplomem Teatru Muzycznego i Międzynarodowym Dyplomem Nauczyciela - IDTA Ballet, IDTA Freestyle. Występowała na największych imprezach, festynach i festiwalach w stolicy Wielkiej Brytanii (Move it, Collabo, Choreographers Ball, Laban Theatre i wiele innych). Regularnie wyjeżdża do USA, gdzie poznaje nowe style oraz trenuje z najlepszymi choreografami na świecie, takimi jak: Marty Kudelka, Dante, Super Dave, Wade Robson i innymi. Była choreografem w programie "You can dance - po prostu tańcz".
210204100642.gif
Pokrewne (tag): ferie 2008

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę