Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

„Zgodne bicie serc” nagrodzone w Lesznie

Agata Żelechowska, uczestniczka zajęć plastycznych w MDK-DŚT prowadzonych przez Annę Bureś zdobyła I Nagrodę w kategorii młodzieżowej za drzeworyt pt.: „Zgodne bicie serc” w XXXII Ogólnopolskim Konkursie na Drzeworyt. Organizowany przez Muzeum Okręgowe w Lesznie konkurs na drzeworyt i rzeźbę o tematyce muzycznej skupia od lat na terenie kraju wielu sympatyków wśród twórców uprawiających grafikę, opiekunów artystycznych i grona młodych adeptów sztuki.

Dzieci i młodzież z pracowni plastycznej z MDK-DŚT uczestniczą w konkursie od 2003 r. i w każdej edycji dołączają do grona laureatów.

Tradycyjnie wśród uczestniczących w leszczyńskim konkursie twórców znaleźli się drzeworytnicy w różnym wieku, dlatego też komisja oceniająca zgłoszone prace brała pod uwagę wartości artystyczne grafik i poziom umiejętności warsztatowych zgodnych z wiekiem autora. Połączenie środków artystycznych jakie daje drzeworyt, świadome działanie bielą papieru i czernią farby oraz interesująca kompozycja ilustrująca temat muzyczny, to walory prac najwyżej cenionych w dziedzinie grafiki.
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę