Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Studio Wokalne eMDeK wyśpiewuje zwycięstwa

Bardzo dobrze zaprezentowali się na ogólnopolskich konkursach młodzi wokaliści z Łomży. Joanna Zawłocka zajęła pierwsze, a Paulina Januszkiewicz drugie miejsce podczas brzeskiej VII Sceny Muzycznej Młodych Kariery-Bariery. Z wyróżnieniem do miasta powróciła także Ada Durzyńska, która brała udział w konkursie na songi z „High School Musical”. Wszystkie nagrodzone wokalistki pracują pod opieką instruktorki śpiewu MDK-DŚT w Łomży Magdy Sinoff.

Podczas konkursu w Brzegu jury pod przewodnictwem Jarosława Wasika (piosenkarza z kręgu Krainy Łagodności, wyróżnianego na przeglądach piosenki aktorskiej i studenckiej) miało nie lada kłopot jak wybrać najlepszych spośród wielu utalentowanych. W kategorii 17-19 lat pierwsze miejsce ex aequo przyznano więc Joannie Zawłockiej z Łomży i Michałowi Haratymowi z Lublina. Maturzystka z Liceum Katolickiego zaśpiewała „Nieobecnych” Jonasza Kofty.
W konkursie tym w kategorii 15-17 lat z sukcesem wystąpiła także Paulina Januszkiewicz. Uczennica Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży zdobyła drugie miejsce wykonując piosenkę „Mr. Wonderful”.
Okazuje się jednak, że to nie koniec wokalnych sukcesów młodych łomżanek ze Studia Wokalnego Magdy Sinoff. Śpiewające wyróżnienie przywiozła do grodu nad Narwią także 13-letnia Ada Durzyńska z PG nr 1. Ona z sukcesem wystąpiła w ogólnopolskim konkursie Disney Channel i RMF FM na songi z „High School Musical”.

MRD
 
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę