Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

CTG w telewizyjnej „jedynce”

Tancerze z łomżyńskiej grupy Crazy Twisting Group po raz kolejny pokazali się na ekranie telewizorów w całym kraju. W niedzielę wystąpili w jednym z najpopularniejszych w Polsce teleturnieju „Jaka to melodia” w TVP1. Tancerzy CTG będzie można zobaczyć także w dwóch kolejnych odcinkach teleturnieju.


W październiku program prowadzony przez Roberta Janowskiego świętował 1500 odcinek. Tej jubileusz był okazją do nakręcenia odcinków specjalnych. Do udziału w nich zaproszono także łomżyńską formacja tańca nowoczesnego Crazy Twisting Group. Nasi chłopcy zatańczyli do trzech utworów: Chelo - „Cha cha”, Danzela - „Pump it up” i Jamesa Browna „I feel good”.
Pierwszy z odcinków programu w którym wystąpili łomżyńscy tancerze został wyemitowany w telewizyjnej „jedynce” wczoraj (w niedzielę 25 listopada). Kolejne dwa będą przedstawione w  niedziele 2 i 9  grudnia. Przypominamy, że program rozpoczyna się o godzinie 17.20.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę