Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wasilków podbity

Główne zdjęcie
Kacper Zientarski

Bardzo dobrze zaprezentowali się łomżyńscy tancerze na XXIII Międzynarodowym Festiwalu Tańca Młodzieżowego w Wasilkowie. W kategorii break dance solo do 15 lat I miejsce zdobył Kacper Zientarski, w kategorii break dance solo powyżej 15 lat I miejsce zdobył Artur Listowski

Ula Nowicka i Ewelina Szmit
Ula Nowicka i Ewelina Szmit
W Wasilkowie tancerze z MDK-DŚT rywalizowali z kolegami z Białegostoku, Białych Błot, Moniek, Wiązowny, Augustowa i Rosji. Jak poinformował Marek Kisiel poza Kacprem Zientarskim i  Arturem Listowskim dobrze spisali się także Przemek Serwatko, Kamil Kowalewski i Kamil Prusaczek, którzy  w kategorii break dance solo powyżej 15 lat zajęli odpowiednio 3, 5 i 6 miejsca.

Na Festiwalu prezentowały się także dziewczęta ze Studia Tańca B.K.Step Beaty Kisiel, które zajęły II miejsce w kategorii hip hop powyżej 15 lat. Tancerki z Łomży Ula Nowicka i Ewelina Szmit wywalczyły II miejsce w kategorii duety, a grupa 2DR  III miejsce w kategorii formacje.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę