Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Sukcesy łomżyńskich tancerzy

W miniony weekend (15-17.06.07) w Kompleksie Hotelowym nad Zalewem w Wasilkowie odbył się XXII Międzynarodowy Festiwal Tańca Młodzieżowego. Wystąpiło około tysiąca młodych tancerzy. Łomżę godnie reprezentowała „młodsza” formacja break dance - „Plastic Squad” z Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych, którzy zajęli drugie miejsce. Poza tym w kategorii break dance solo Kamil Kowalewski zajął pierwsze miejsce, Kacper Zientalski drugie, a Filip Stypułkowski czwarte.

Formacja break dance - „Plastic Squad”, której trenerem jest Marek Kisiel drugie miejsce wytańczyła w składzie:  Kamil Kowalewski, Kamil Prusaczyk, Filip Stypułkowski, Filip Domisiewicz, Przemek Serwatko, Kacper Zientalski i Adam Ząbek.

Dodajmy, że w Wasilkowie wystąpiły zespoły m.in.: z Międzyrzecza, Zamościa, Koszalina, Gorzowa Wielkopolskiego, Piły, Lęborka, Legnicy, Warszawy, Ostrowi Mazowieckiej, Białogardu, Białegostoku, Łomży i z Estonii. Dzieci i młodzież rywalizowała w trzech grupach wiekowych: do 11 lat, do 15 lat i powyżej 15 lat. Swoje umiejętności zaprezentowali w różnych kategoriach tanecznych: disco, hip hop, electric boogie, break dance, stree dance show oraz freestyle.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę