Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Lila nakręciła pierwszy zawodowy klip

Główne zdjęcie
Lila Horoszko

Lila Horoszko, poetycko-bluesowo-rockowa wokalistka z Łomży, wystąpiła w wideoklipie do swojej piosenki "Oszalałam", która została nagrodzona na Festiwalu Autorów i Kompozytorów SMAK w Myśliborzu. Trwająca ponad cztery minuty opowieść dzieje się wśród jezior, starych kamieniczek i uliczek Myśliborza.

Nakręcenie klipu było główną nagrodą (15 tys. zł) festiwalu piosenki autorskiej. Dzięki temu, Lilą zajęli się profesjonaliści od make up'u, wizażyści, operatorzy i dźwiękowcy, którzy m.in. współpracowali ze Stanem Borysem. Producentem był Krzysztof Buczyński. Od poniedziałku, 18 czerwca br. klip będzie emitowany w 50 sieciach kablowych w Polsce, a od soboty, 16 czerwca w łomżyńskiej TV Skorpion. W całości można go zobaczyć na stronie: www.lila.muzyka.pl. Na tej stronie są też fragmenty 22 utworów jej autorstwa, w tym "Czy warto było", która dotarła do finału plebiscytu "Przebojem na antenę" Radia Białystok w 2005 r.
- Po ponad 20 latach na scenie muszę się trochę pożalić, że trudno jest utrzymać się na rynku, bo wszędzie panuje protekcja - ubolewa Lila. - Wciąż mam nadzieję, że znajdę kogoś, kto pomoże mi z moimi piosenkami wypłynąć na szersze wody.
Poetka i kompozytorka wydała już płytę "Moja działka" (2005), a pracuje nad płytą "Jego działka". Warto przypomnieć, że w połowie lat '80 była wokalistką najsłynniejszej łomżyńskiej grupy bluesowej Browar Łomża. Grupa należała wówczas do czołówki krajowej formacji bluesowych. A głos Lili słyszą Państwo w Radiu Nadzieja 103,6 FM, ilekroć pojawi się mleko, jogurt, kefir i maślanka mleczarni z Wysokiego Mazowieckiego.

Mirosław R. Derewońko   

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę