Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Niepokonani!

Główne zdjęcie
Crazy Twisting Group, fot. J.Chaberek

Crazy Twisting Group, mistrzyni świata breakdance (Brema 2005), wywalczyła pierwsze miejsce w prestiżowym turnieju tańca-połamańca Rytm Ulicy 2007 w Pile. To jeden z najstarszych i największych konkursów tańca nowoczesnego w Polsce. Dziewięciu tancerzy CTGroup, założonej i prowadzonej przez Marka Kisiela w MDK-DŚT w Łomży, zmierzyło się w finale z tancerzami z Koszalina.

Do Łomży przywieźli 26., największy w dotychczasowej karierze puchar i 1500 zł nagrody. Gratulujemy i trzymamy kciuki za wygraną w czerwcu w eliminacjach do mistrzostw świata. Tytuł zobowiązuje!
MRD

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę