Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

IV Łomżyńskie Targi Twórczości Artystycznej - Łomża 2007

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza wszystkich twórców oraz miłośników sztuki do wzięcia udziału w IV Targach Twórczości Artystycznej Łomża 2007. Targi planowane są na 25 (niedziela) marca br., i będą odbywać się w budynku Regionalnego Ośrodka Kultury.


Pomysł na zorganizowanie targów zrodził się, gdy Regionalny Ośrodek Kultury rozpoczął przygotowania do uruchomienia Wirtualnej Galerii Twórczości Amatorskiej. Na stronie internetowej wirtualnagaleria.pl prezentowane dokonania twórców z całego regionu. Ośrodek chce w ten sposób pomóc artystom w promocji i sprzedaży swoich dzieł. Podczas targów można zobaczyć, dotknąć oraz kupić dzieła twórców.

W imprezie  Łomżyńskie Targi Twórczości Artystycznej może wziąć udział każdy twórca, który zgłosi się do ROK w terminie do 16 marca br. Targi rozpoczną się o godzinie 10.00 i będą trwały do ok.17.00. Zainteresowanych udziałem twórców prosimy o kontakt tel. 86 219 01 11, rok@4lomza.pl

210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę