Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sylwester w Łomży

Na zabawę sylwestrową w lokalu mają szansę już tylko nieliczni mieszkańcy Łomży. Restauracje sprzedały limity miejsc, można ich szukać jeszcze w tzw. domach weselnych w okolicach Łomży, a i to nie gwarantuje sukcesu w poszukiwaniach. Na przykład bardzo popularny wśród łomżyniaków bar w Konopkach 160 kart wstępu na zabawę sylwestrową sprzedał już w październiku, mimo że ceny były porównywalne do tych w uznanych restauracjach łomżyńskich - 350 złotych od pary. Szef kuchni zapewnia, że goście nie będą głodni, uraczą nawet najbardziej wybredne podniebienia, a o północy - sztuczne ognie, grzaniec i ognisko.

Sensacją sezonu jest brak zabawy sylwestrowej w popularnym kompleksie hotelowo-gastronomicznym w Piątnicy. Przyczyny zostają utrzymywane w tajemnicy, na pewno nie chodzi o brak zainteresowania, bo właściwie wszyscy właściciele zakładów gastronomicznych mówią o wyraźnym wzroście zainteresowania wspólnym witaniem nowego roku na zabawach w restauracjach. 200 osób bawić się będzie w trzech salach restauracji hotelowej przy ul. Rządowej w Łomży. Karta wstępu dla pary to wydatek rzędu 450 złotych. I tu w Łomży jest najdrożej. Szef kuchni zapewnia i wykwintnym menu, goście dostana m.in. radlę schabową w patenadzie, polędwiczki w musie grzybowym i czerwonego kurczaka na ostro. W restauracji znanej z kręgielni tańczyć będzie 250 osób. Ceny zróżnicowane - od 400 w restauracji, 350 zł w karczmie i 150 zł w pubie. Ale tu także nie ma już wolnych miejsc. Najtaniej będzie niewątpliwie we własnym domu, w gronie przyjaciół. Tak też witać będzie nowy rok najliczniejsza rzesza łomżyniaków. Tradycyjnie, jak co roku tuz przed północą spotkają się pod wielką choinką na Starym Rynku, gdzie złożą sobie życzenia i spełnią szampanem noworoczny toast. Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych gwarantuje trochę muzyki i pokaz sztucznych ogni. Tegoroczne mają podobno zachwycić nawet największych malkontentów.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę