Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Ostatni numer "Tygodnika Kontakty"

Główne zdjęcie
Władysław Tocki

Ponad dwa tysiące numerów tygodnika ukazującego się od ponad 40 lat… i koniec. Datowany na 24. i 31. grudnia tego roku podwójny numer łomżyńskiego tygodnika "Kontakty” będzie ostatnim - poinformowała jego redakcja.

Założycielem i pierwszym redaktorem naczelnym tego periodyku był redaktor Stanisław Zagórski, który kierował pismem od czerwca 1980 do jesieni 1989 roku. Przez ostatnie 33 lata tygodnik ukazywał się pod redakcją Władysława Tockiego.

Łomżyńskie "Kontakty” nie ograniczały się do działalności wydawniczej gazety czy np. tomików wierszy lokalnych poetów. Tygodnik był także organizatorem wielu spotkań autorskich i konkursów (m.in. na wspomnienia Polaków z Syberii), a nawet imprez sportowych.

To były masowe imprezy biegowe, ponad dwadzieścia edycji zawodów wędkarskich, 27 turniejów tenisa stołowego dla uczniów z całego regionu i 24 razy organizowane Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego. Redaktor Władysław Tocki zapewnia, że w przyszłym roku zorganizuje te mistrzostwa po raz 25.

Z redaktorem Władysławem Tockim rozmawia Adam Dąbrowski.

https://www.radio.bialystok.pl/gosc/index/id/234292

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę