Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łomżanki z „Cute Faces” w TVP?

Główne zdjęcie
Cute Faces

W najbliższy poniedziałek (18 grudnia) na antenie TVP2 poznamy najlepszych młodych tancerzy z kraju. Wtedy to nastąpi rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez TVP2 - „Doliny Kreatywnej” z dziedziny „Taniec”. Czy będą to dziewczyny z Łomży? Być może. Dziewczęta z „Cute Faces” prowadzone przez Beatę Kisiel były już na nagraniu tego programu.

Konkurs organizowany był dwuetapowo. I etap stanowiła selekcja młodych tancerzy, na podstawie nagrań; II etap to pokaz na żywo dwunastu najlepszych tancerzy przed profesjonalnym jury.
Nasze dziewczęta  - Karolina Żukowska, Elwira Wolanowska, Ula Nowakowska, Karolina Korytkowska, Beata Kisiel, Marta Chmielewska i Katarzyna Dębińska - znalazły się w tym doborowym gronie...
W niedzielę 3. grudnia 2006 odbyło się nagranie odcinka... Przyjechali soliści, duety i grupy taneczne z całej Polski. Uczestnicy konkursu prezentowali wiele różnych styli tanecznych: od electric boogie po układy z elementami tańca klasycznego. Jurorzy brali pod uwagę jednak nie tylko poziom techniczny. Przede wszystkim interesował ich talent, to „coś”, co sprawia, że taniec hipnotyzuje widownię. W paru przypadkach ten magiczny pierwistek został zauważony – podkreślają organizatorzy konkursu. Czy dostrzeżono go także wśród łomżanek okaże się już w poniedziałek.

Laureatów konkursu poznamy w programie - Dolina Kreatywna, czyli czego szuka młoda sztuka - 18. grudnia o 19.30 w TVP2. Tymczasem można obejrzeć galerię zdjęć z planu nagrania na stronie www.dolinakreatywna.tvp.pl


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę