piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Jesteśmy w 3 lidze !

Po dzisiejszym meczu ŁKS zapewnił sobie awans do 3 ligi piłki nożnej pokonując na wyjeździe zespół Olimpii Zambrów 0-2.

Zdobywając dzisiejsze punkty zespół prowadzony przez Tadeusza Gaszyńskiego powiększył swoją przewagę nad drugimi w tabeli Wigrami Suwałki do 15 punktów, lecz drużynie z Suwałk do rozegrania pozostały jedynie cztery spotkania. Nasi piłkarze mogli to spotkanie wygrać zdecydowanie wyżej ale sytuację sam na sam psuli m.in. Szugzda czy Boguski. Bramki dla ŁKS-u zdobyli Chrobot w 28 minucie spotkania (z rzutu wolnego) oraz w drugiej połowie Sawko (ok. 80 munuty), który był sam na sam z bramkarzem. Tak więc po tym zwycięstwie możemy już oficjalnie mówić, że zagramy w następnym sezonie w III lidze!
Ostatnim sezonem ŁKS-u w III lidze był sezon 1997/1998, w którym to nasza drużyna z dorobkiem 23 pkt zajeła ostatecznie 16 miejsce w tabeli. Następny sezon będzie już 23 sezonem naszych występów w tej klasie rozgrywkowej.

Bramki: 28. Chrobot, 80. Sawko
Widzów: ok. 500-600