Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dwóch kompletnie pijanych nastolatków zatrzymała policja w Łomży.

Trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał łomżyński gimnazjalista, który zasłabł podczas szkolnej dyskoteki. W tej chwili nie wiadomo jak chłopakowi udało się wnieść alkohol na teren szkoły. Chłopak nie chwalił się rówieśnikom, że ma przy sobie wódkę, nikt nie widział również by pił podczas zabawy. Sprawa wyszła na jaw po kilku godzinach dyskoteki. Wówczas zauważono, że chłopak zachowuje się dziwnie. Tracił równowagę, kontakt z otoczeniem, potem zaczął wymiotować.

Nauczyciele wezwali pogotowie, które odwiozło gimnazjalistę do dziecięcego szpitala wojewódzkiego. Lekarze natychmiast wyczuli woń alkoholu. Szkoła o zdarzeniu powiadomiła policję. Wczoraj także na ławce, w parku przy Al . Legionów policjanci z trudem dobudzili ucznia innej łomżyńskiej szkoły. Miał w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę