Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wybory w Łomży i okolicach

Spokojnie przebiega głosowanie w rejonie Łomży. Ruch w lokalach wyborczych jest znacznie mniejszy niż dwa tygodnie temu. Wybory rozpoczęły się punktualnie o godz.6.00, nie zanotowano opóźnień lub innych problemów w pracy obwodowych komisji, nie ma także dotychczas informacji o złamaniu ciszy wyborczej. Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Łomży sprawuje nadzór nad przebiegiem głosowania na terenie byłego województwa łomżyńskiego. Funkcjonuje tu sto obwodowych komisji wyborczych. Uprawnionych do głosowania na tym terenie jest ponad 240 tysięcy mieszkańców.

 Wybierają oni czterech burmistrzów – w Kolnie, Szczuczynie, Ciechanowcu i Nowogrodzie oraz siedmiu wójtów. W samej Łomży prawo wyboru prezydenta ma dzisiaj niespełna 50 tysięcy mieszkańców; dwa tygodnie temu z prawa wyborczego skorzystało nieco ponad 40 procent uprawnionych. Ruch na ulicach miasta jest jednak niewielki, jeszcze mniejszy w lokalach wyborczych. Natomiast niektóre rejony Łomży, zwłaszcza w rejonie przystanków autobusowych, które w ostatnich tygodniach zamieniły się w słupy wyborcze z podobiznami kandydatów na prezydenta Łomży – wyglądają jakby przed chwilą przeszło przez nie tornado. Strzępy pozrywanych plakatów z podobiznami obu pretendentów do Ratusza leżą w błocie. Posprzątane zostaną prawdopodobnie dopiero jutro.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę