Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Po awans do Zambrowa!

Już jutro (piątek) może ostatecznie rozstrzygnąć się sprawa awansu Łomżyńskiego Klubu Sportowego do wyższej klasy rozgrywkowej, którą jest III liga.

Rozstrzygnie to jutrzejszy mecz, który odbędzie się w Zambrowie o godzinie 17:00. ŁKS w tym sezonie rozegrał już 20 spotkań (z których 18 wygrał, 1 przegrał i raz podzielił się punktami z przeciwnikiem) i z 55 punktami pewnie przewodzi w podlaskiej IV lidze. Do zapewnienia sobie awansu brakuje mu jeszcze 1 punktu na który liczą wszyscy łomżyńscy kibice w najbliższym meczu. Kolejny rywal naszych piłkarzy - zespół Olimpii Zambrów zajmuje aktualnie 5 miejsce i do łomżyńskiej drużyny traci 27 punktów. Na wiosne w spotkaniu pomiędzy tymi drużynami lepsi okazali się ełkaesiacy pokonując Olimpię 0-2 po golach Śliweckiego w 76. i Sawki w 90 minucie. Jak będzie tym razem, czy ŁKS zapewni sobie awans do 3 ligi ? - o tym przekonamy się już jutro!

Wszystkich chętnych, chcących zobaczyć to spotkanie zapraszamy na wyjazd organizowany przez łomżyńskich kibiców. Zbiórka przed wyjazdem odbędzie się na Placu Niepodległości (stary dworzecz) o godzinie 16:00. Całkowity koszt wyjazdu wynosi 5 zł.

Źródło: www.lks.lomza.tk

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę